Náš příběh

"Díky spokojeným klientům již 13 let úspěšně podnikám jako kouč a nyní svou metodiku a vášeň předávám budoucím koučům, aby i oni měli vše potřebné pro pomoc svým klientům, blízkým i sobě."

Ing. Václav Szakál, ACC (ICF),

hlavní trenér a jednatel Results&Emotions

Jednatel ResultsEmotions

Moje cesta ke koučinku

Jmenuji se Václav Szakál a moje práce mne naplňuje a neskutečně baví. Koučuji majitele firem, manažery, profesionální sportovce včetně hokejistů NHL a KHL a mám techniku, jak napomáhat lidem dosahovat jejich cíle a plnit si sny. Tuto techniku předávám dalším koučům. Radost mi dělá, že pracuji na smysluplných projektech a vidím výsledky svých klientů. Jsem sám sobě šéfem a mohu si dovolit být sám sebou a žít své hodnoty a sny. Mám čas věnovat se rodině a dětem.

Ještě v roce 2008 ale bylo všechno jinak. Končil jsem studium VŠ a u toho pracoval na plný úvazek jako HR Consultant. Celé studium mne fascinoval osobní rozvoj a zažíval jsem obrovské vystřízlivění, že v praxi se věci dějí jinak. Velká část potenciálu zůstávala nevyužita, nebo dokonce byla potlačována. Představa, že takto strávím mou kariéru, mne děsila. Toužil jsem pomáhat lidem, ne být expertem na vyplňování tabulek a psaní reportů.

Od prvního seznámení s koučinkem...

A pak jsem narazil na koučink! Začal jsem hltat informace ze všech možných zdrojů a zažíval směs nadšení a obav. Měl jsem před sebou skvělý nástroj, ale jak se naučit koučovat? Mám na to? Jak si seženu klienty? Lze se koučinkem uživit? Jak si vybrat správnou koučovací školu?  Teď nebo nikdy. Našel jsem si koučovací trénink a šel do toho.

Začátkem roku 2009 jsem ukončil koučovací výcvik a začal koučovat. Bylo to těžké, musel jsem jít mimo komfortní zónu, nabídnout své služby. Vlastně jsem pracoval víc, než předtím ve firmě. Ale úspěchy začaly přicházet. Byl jsem autentický a s klienty se mi dařilo dosahovat výsledků. Zlom nastal ve chvíli, kdy jsem si začal vytvářet vlastní koučovací styl. Klientům se velmi líbil, byl lidský a maximálně respektoval způsob jejich přemýšlení.

... ke koučovací škole

Klientům se přístup líbil natolik, že si ho řada z nich chtěla osvojit. A tak jsem v roce 2014 dokončil metodologii ResultsEmotions a začal ji učit zájemce o koučink. Vše co mi funguje v praxi využívám v metodologii i trénincích. Menší skupiny, rodinná atmosféra, pravidelná supervize a zaměření nejen na teorii, ale zejména na praxi. Vše je v souladu s International Coach Federation - světovým garantem kvality koučování. Absolventy vedu k získání certifikace u ICF.

Za 12 let v profesionálním koučování už vím, které cesty fungují, a které ne. Velmi rád se s vámi o tyto poznatky podělím a pomohu vám zkrátit si cestu.

Náš tým

Poznejte, s kým se budete na kurzech potkávat.

Ing. Václav Szakál

Hlavní trenér a jednatel

Hlavní garant a tvůrce metodologie RE. Provází vás všemi kurzy.

Optimistický, mezinárodně certifikovaný kouč se smyslem pro humor, velkým srdcem a jasnou vizí. Zakladatel Results & Emotions s.r.o. Zkušenosti z korporátního světa a studií ho přivedly k myšlence, že se věci dají dělat i jinak, mnohem efektivněji a s větší radostí.

Od roku 2008 se věnuje čistě koučování, trénování, vedení svých firem a především rozvoji svých klientů. 6 let v manažerských pozicích, 6 let jako profesionální kouč, 10 let plně pro své klienty. Přes 2100 odkoučovaných hodin metodou R&E, která je postavená na poznatcích o myšlení a moderní pozitivní psychologii a klienti díky ní dosahují viditelných výsledků již v krátkém čase. Nejlepší ale bude, když se o jeho kvalitách přesvědčíte sami.

Ing. Lucie Szakál, ACC

 
Manažerka kurzů a rozvoje, spolutrenérka

Jako spolutrenérka vnáší ženskou energii do kurzů. Je tu pro vás v organizačních záležitostech.

Je pozitivní, empatická, připravena naslouchat, s chutí pomáhat lidem ke smysluplnému životu.

Touha pomoci lidem změnit životní styl a zvládnout náročné změny v životě, ji dovedla ke koučování. Absolvovala trénink koučů podle metodiky R&E a získala mezinárodní certifikaci ACC.

Vystudovala VŠE a 9 let pracovala v procesním řízení. Věří, že lidé mohou vést šťastnější život a dosahovat lepších výsledků, pokud najdou správnou cestu. V koučování se zaměřuje na zvládání životních změn. Svůj osobitý styl obohacuje o poznatky propojení těla a mysli.

Jak se dostala ke koučování píše na našem blogu >>

Osobní koučové

Žijte s námi koučinkem!

Připravili jsme jednu linii kurzů, ve které studenti libovolně pokračují od základů koučovacího přístupu až na úroveň profesionálního kouče s mezinárodní certifikací.
 
A víte jaká zpětná vazba je pro nás tak cenná? Když nám absolventi na konci kurzu přiznají, že se jim změnil život k lepšímu. Že dokážou získané znalosti uplatnit ve svém životě a pomáhat lidem kolem sebe. A že se s námi na kurzu cítili příjemně a nebáli se otevřít.
 
Přijďte nás poznat na tematický večer, sledujte náš blog a inspirujte se. Poznejte, jak váš mozek funguje, a naučte se techniky pro efektivní práci s lidskou myslí. 
 
Zařaďte se do naší RE komunity. Setkávejte se pravidelně s lidmi na stejné koučovací vlně.
Společnost pro osobní rozvoj

Co znamená Results & Emotions

Vše podstatné je ukryto již v názvu a logu firmy – Results & Emotions – výsledky a emoce. To jsou hlavní dva atributy, které vám nabízíme. Všechny naše programy a produkty jsou koncipovány tak, aby přinášely do vašich životů dlouhodobé hmatatelné pozitivní výsledky. Výsledky sami o sobě vás ale šťastnými neudělají. Zaměřujeme se tedy i na emoce, konkrétně abyste se při rozvoje u nás cítili příjemně a mohli si vychutnat profesionální péči a do budoucna radost z vlastních úspěchů.

Samotný panáček v logu firmy – Brainman symbolizuje něco, co se vám při spolupráci s námi bude často stávat, budete si přicházet na nápady. A nápady budete převádět do vašich životů. Každý jsme největším expertem na náš vlastní život a je to logické, nikdo nás nezná lépe. Vy budete hlavním hybatelem svého rozvoje a změny a my vám poskytneme podporu a oporu, protože proces rozvoje a změny dobře známe.

Kde nás potkáte osobně

webinář o koučování

[ONLINE] Jak se stát koučem - WEBINÁŘ živě ZDARMA

19.6. 2024 17:45 - 19.6. 2024Kdekoliv
Dozvíte se, co koučink skutečně je a zda je pro…
webinář o koučování

[ONLINE] Jak se stát koučem - WEBINÁŘ živě ZDARMA

27.6. 2024 19:00 - 27.6. 2024Kdekoliv
Dozvíte se, co koučink skutečně je a zda je pro…

Setkání pro absolventy RE Kouč

27.6. 2024 20:20 - 27.6. 2024Zoom
Pravidelný měsíční mentorink + přednáška
Kurz koučinku Praha

[PRAHA] Základy koučovacího přístupu - 2 dny

9.8. 2024 09:30 - 10.8. 2024Sokolovská 126/40, 18000 Praha
První velký krok do světa koučinku. Naučíte se koučovací rozhovor.

Zavítejte na náš blog

Cíle nám pomáhají zaměřit směr a motivují nás vyrazit kupředu. Cíle nás mohou dělat lepšími a šťastnějšími,…
Dalším hostem podcastu byl Jaromír Otava – transformační kouč. Povídali jsme si především o koučinku, jeho praktickém…
Dalším hostem podcastu byla Lucie Polívková, která působí jako koučka a rodinná poradkyně. Povídali jsme si především…