Všechny reference

ZÁKLADY KOUČOVACÍHO PŘÍSTUPU

Kurz předčil mé očekávání a ukázal mi, že bych se tímto směrem ráda vydala. Líbil se mi teoretický výklad a mnoho praktických cvičení.
Mia Gebauer, podnikatelka (Základy koučovacího přístupu)
Koučem i klientem na vlastní kůži. Skvělá atmosféra, obrovská inspirace, výborní lektoři. Dalo mi to víc než jsem čekala, za což moc děkuji.
Aleksandra Bartošová(Základy koučovacího přístupu)
Během dvou dnů jsem díky vám získal obrovské množství znalostí využitelných v běžném životě i pro další pokračování koučování. To vše se super partou lidí a prakticky.
Michal Bejr(Základy koučovacího přístupu)
Spousta nových informací, které mi dávaly absolutní smysl. Perfektně vysvětleno. Z kurzu mám dobrý pocit a předčil moje očekávání. Koučové naprosto profesionální a zároveň lidský a přirozený přístup.
Denisa Čtvrtečková(Základy koučovacího přístupu)
Na začátku jsem nevěřila, že dva dny zaškolení stačí pro nějaký reálný praktický výsledek. Ale už teď můžu začít využívat získané znalosti. Děkuji za vaší práci.
Anna Abramova(Základy koučovacího přístupu)
Velmi pěkně vedený kurz s přátelským, ale věcným vedením založený nejen na teorii, ale i praxi s konkrétními situacemi z reálných koučovacích sezení.
Marie Pácalová(Základy koučovacího přístupu)
Sáhl jsem si na koučování, vyzkoušel jsem si to na vlastní kůži. Vím díky tomu líp, co je to koučink a co čekat od dalšího tréninku (v koučinku).
Vašek Šebek (Základy koučovacího přístupu)
Pokud hledáte jasnost v oblasti koučinku a lidský přístup, doporučuji tento kurz.
Simona Čelárová(Základy koučovacího přístupu)
Bolo úžasné vidieť a pochopiť ako pracuje mozog v podaní koučingu. Human mind is powerfull! :)
Petra Pavlíková(Základy koučovacího přístupu)
Kurz bol skvelý, naplnil moje očekávania a posunul ma v osobnom aj profesionálnom živote.
Martina Rašková(Základy koučovacího přístupu)
Kurz je výborný, veľmi zrozumiteľný. Ideálne pre najmä úplne neskúsených. Ja by som potrebovala určite pokračovať.
Dagmar Mištíková(Základy koučovacího přístupu)
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec egestas urna et ex molestie viverra. Etiam sollicitudin massa nulla, a malesuada nulla vulputate id.
Milada Strnadelová, scrum master/agilní kouč(Základy koučovacího přístupu)

RE KOUČ

Kurz mi poskytl nástroj jak pracovat s druhými lidmi, aby se vyznali sami v sobě. Díky tomuto procesu si pak člověk uvědomí vlastní pochody a lépe se v sobě vyzná. Nejsilnější stránkou R&E je individuální a empatický přístup a možnost si vše hned prakticky vyzkoušet.
Martin Šimůnekabsolvent RE Kouč
Koučovací trénink u Vaška je skvelý. Vašek je člověk, který robí svoju prácu najlepšie ako vie. Je vidieť, že ho práca baví. A hlavne to, že koučink pomáhá ľuďom ísť si za tým čo vo svojom živote chcú. A tým si môžu plniť sny. Lucka vnáša energiu, ktorá je tiež veľmi podstatná a dôležitá. Títo ľudia sú skvelí a veľmi si na nich cením a vážim toho, že čo sami učia tak tým aj žijú. Sú féroví a nápomocní a som veľmi rada, že som mala to šťastie a mohla som to absolvovať práve v ich škole. Túto školu a týchto ľudí 100% doporučujem.
Milena Pastirčákováabsolventka RE Kouč
Kurz RE Kouč s Vaškem a Luckou byl pro mě velmi cennou zkušeností a zároveň úžasným zážitkem. Díky jejich pozitivnímu a lidskému přístupu byla na našich dvoudnech vždycky báječná atmosféra, která nás všechny propojila. Musím přiznat, že když člověk vidí tu jejich energii a odhodlání pomáhat lidem a tím dělat svět lepším, chce do toho jít s nimi. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla právě pro ně, protože mě jejich kurz hodně naučil! Je krásné vidět, že to co dělají, dělají opravdu srdcem a poctivě!
Tereza KopeckáAbsolventka kurzu RE Kouč
Chceš zjistit, co je koučování? Co se skrývá za jeho úspěchem? Chceš se sám stát koučem? Vašek a Lucka z R&E jsou ti správní lidé, na které se obrátit. Jejich upřímnost, profesionální a zároveň lidský přístup je zárukou poučení i zábavy. Atmosféra, kterou na svých kurzech vytváří spolu s vámi, je neopakovatelná a vytvoří vám dočasný přístav pohody a radosti, kam se budete rádi vracet.
Milan Pokornýabsolvent RE Kouč
Metodika RE je opravdu vlídná všem aspektům lidského vnímání- k logice i emocím člověka a s respektem k jeho hodnotám jej dokáže dovést k vytyčeným cílům. Po možnosti vyzkoušení několika metod z pozice koučovaného mi tato metoda přijde nejuniverzálnější z hlediska oblasti koučování a přitom nejosobnější ve vztahu kouč – koučovaný.
Linda Hudecabsolventka kurzu RE Kouč
První kurz na který jsem chodila rada a těšila jsem se na další setkání. Každé setkání doprovázela úžasná atmosféra, děkuji Vaškovi a Lucce.
Lucie Martínkováabsolventka kurzu RE Kouč
Chtěla bych poděkovat za kurz koučouvani ve společnosti Results & Emotions. Kurz byl pro mě určitě přínosem ve zlepšení vyjadřovacích schopností a v koučovacich dovednosti, zamyšlení se, jak lépe specifikovat otázky a vést klienta k hledání nejlepších řešení. V ČR se dnes nabízí obrovské množství různých školení, ale jen málokterý je schopen doručit to, co slibuje. V případě kurzů od společnosti Results & Emotions prošly jsme obrovské množství příkladů, praktických nácviků a vyslechli vynikající a trefnou zpětnou vazbu. To vše se povedlo realizovat zábavnou formou. Na kurzy jsem se já i moji kolegové vždy těšili a jsem si jistá, že budeme spolupracovat i do budoucna. Pomůže mi to jak v profesním, tak i v osobním životě. Ještě jednou Vám velice děkuji za možnost se Vašeho kurzu zúčastnit!
Nadezda Rastsvetaevaabsolventka kurzu RE Kouč
Setkala jsem se se skutečnou profesionalitou, lidským přístupem, pozitivní energií, nadšením pro danou věc a s dojmem "pravosti" - zkrátka přednášející celou dobu působili, že si na nic nehrají. A to mě naprosto přesvědčilo, že právě u takových profesionálů chci absolvovat kurz koučování. Se stejnou atmosférou, jaká panovala na ochutnávkovém večeru, jsem se pak setkávala každý den koučovacího kurzu. Jako čerstvá absolventka mohu svá slova jen potvrdit - neprohloupila jsem. Atmosféra byla skvělá a nabíjela mě pozitivní energií. Samozřejmě nešlo pouze o atmosféru, ale i z hlediska toho, kolik informací jsem se díky kurzu dozvěděla a naučila, kurz hodnotím na výbornou.
Eva Lacinováabsolventka kurzu RE Kouč
Kurz naprosto předčil moje očekávání, nejen že jsem získala cenné zkušenosti a informace pro koučování, ale i věci, které můžu aplikovat v běžném životě.
Eliška Knotkováabsolventka RE Kouč
Kurz hodnotím velmi přínosně. Každý kdo chce změnit myšlení by měl kurz absolvovat.
Aneta Novákováabsolventka RE Kouč
Koučink je cesta a Vašek s Luckou jsou skvělí průvodci. Je to cesta za poznáním sebe sama, na které vás naučí, jak konstruktivně pomáhat lidem. Jsem ráda, že jsem se vydala na cestu právě s nimi.
Aleksandra Bartošováabsolventka RE Kouč
Kurz velmi srozumitelnou formou přináší odlišný pohled na efektivní komunikaci. Prezentuje praktické nástroje a jejich použití pro to, aby člověk mohl být maximálně nápomocný ve hledání podstaty tématu a další následnou prací, změnou nebo cílem.
Viktor Hrdinaabsolvent RE Kouč

Jana Pluhařová, učitelka, mentorka, koučka a lektorka čtenářství

Martin Šimůnek, Life Coach a SW Tester

Najdete ho na webu http://cesta-zmeny.cz/

Michal Boháč, obchodní ředitel, jednatel

Najdete ho na webu trilab3D.com

Milan Pokorný, Kouč/Koordinátor

Milena Pastirčáková, koučka

Najdete ji na Facebooku tady.

Robert Hruška, projektový manažer

 

ZÁKLADY KOUČOVACÍHO PŘÍSTUPU

Maximálně praktický, profesionálně vedený výcvik s velkou mírou autenticity lektorů/koučů, Velmi oceňuji krásnou synergii Vaška a Lucky, kteří dobře pracovali se skupinou a její energií. Děkuji.
Markéta Odvárkováabsolventka Základů koučovacího přístupu
Kurz předčil mé očekávání. Praktická část posouvá znalosti hned do praxe. Těším se na pokračování a další kurz.
Pavel Roobabsolvent Základů koučovacího přístupu
Kurz byl velmi přínosný. Pochopení jak je důležitá komunikace, vhodné otázky, kterými lze pomoci druhým k řešení problémů.
Karel Macekabsolvent Základů koučovacího přístupu
Velice oceňuji energii, kterou školení Vašek dává a prostot, který se věnoval diskuzi. Výborná jsou cvičení.
Rosťa Levíčekabsolvent Základů koučovacího přístupu
Skvěle vytvořená atmosféra a profesionální náplň kurzu. Vřele doporučuji.
Igor Syroťukabsolvent Základů koučovacího přístupu
Přátelské prostředí, ve kterém se splnila moje očekávání. Oceňuji systematičnost a vysokou úroveň profesionality spojenou s neformálním prostředím.
Jana Lhotováabsolventka Základů koučovacího přístupu
Koučink mi pomohl odhalit problém a zároveň najít řešení. Zjistil jsem, že mohu vyřešit každou překážku.
Lukáš Mazáč absolvent Základů koučovacího přístupu
Výborné, hlavne časovo a užitočne vysvetlené téma s množstvom diskusie a praktických cvičení.
Štefan Ješkoabsolvent Základů koučovacího přístupu
Jeden z nejpřínosnějších kurzů, jaké jsem absolvovala. Moc oceňuju lidskost, příjemnou atmosféru a velkou efektivitu výuky. Lépe to snad ani nejde.
Lucie Rožkováabsolventka Základů koučovacího přístupu
Skvělý kurz, který předčil všechna má očekávání. Toto není konec, toto je začátek. Děkuji.
Libuše Flídrováabsolventka Základů koučovacího přístupu
Kurz předčil mé očekávání a mám v plánu pokračovat.
Martin Jeníkabsolvent Základů koučovacího přístupu
Děkuji Lucce a Vaškovi za tyto dva dny. Naplnily mě radostí a otevřely mi dveře do další důležité životní etapy.
Naďa Savinskáabsolventka Základů koučovacího přístupu
Profi, interaktivní, lidské.
Vítězslav Hamaďákabsolvent Základů koučovacího přístupu
Úplná spokojenost. Všem vřele doporučuji.
Ana Pricaabsolventka Základů koučovacího přístupu
Celý kurz sa mi veľmi páčil. Pomer teórie vs. prax bol za mňa skvele nakombinovaný. 2 palce hore.
Roman Zámečníkabsolvent Základů koučovacího přístupu
Atmosféra kurzu výborná, byl nad mé očekávání. Kurz mi pomohl si ujasnit některé životní postoje.
Monika Janderováabsolventka Základů koučovacího přístupu
Efektivně naplánovaný kurs. Vyvážený poměr teorie i praktických ukázek.
Karel Franklabsolvent Základů koučovacího přístupu
Perfektní kurz o základech koučinku plný inspirace a technik užitečných pro profesionální a personální život.
Dan Besedaabsolvent Základů koučovacího přístupu
Kurz probíhal hladce. Byl stručný, jasný a odnáším si poznatky aplikovatelné do praxe.
Filip Žákabsolvent Základů koučovacího přístupu
Efektivně strávený čas s maximálně možným lidským přístupem. Nové poznatky dokážu využít ve svém životě a za to díky :)
Michaela Počepickáabsolventka Základů koučovacího přístupu
Teorie byla krásně spojená s praxí a názornými příklady.
Petra Krásnáabsolventka Základů koučovacího přístupu
Bylo to super. Nečekala jsem, že se toho dá za 2 dny tolik stihnout. Profi vedení a fajn atmosféra. Nakoplo mě to do další práce.
Klára Krejčíkováabsolventka Základů koučovacího přístupu
Skvelé. Vďaka kurzu som si bol schopný zrovnat v hlave pár dôležitých vecí a pochopiť coaching, ako užitočné metóde dosahovanie osobných cieľov.
Matěj Šinskýabsolvent Základů koučovacího přístupu
Byla tu velmi lidská a otevřená atmosféra. Ocenila jsem věcný přístup a možnost seznámit se s myšlenkovými světy mnoha lidí.
Barbora Etlíkováabsolventka Základů koučovacího přístupu
Moc se mi to líbilo. A přesto, že jsem přečetl hodně motivační literatury mi tento kurz otevřel novou a netušenou možnost, jak pracovat se svým rozvojem i rozvojem druhých.
Radek Cipovabsolvent Základů koučovacího přístupu
S kurzem jsem byla spokojená. Vše bylo zábavné, organizátoři i účastníci kurzu byli velmi inspirující a milí lidé. Cítím velký přínos kurzu v profesním a osobním životě a odcházím s tím, že to byly velmi dobře investované peníze.
Barbora Podolcováabsolventka Základů koučovacího přístupu
Nejsmysluplnější kurz, na kterém jsem poslední dobu byl. Neváhal bych na to jít znovu, jak kvůli lidem, tak kvůli atmosféře. Kdo chcete začít s koučováním, běžte na tento kurz.
Ondřej Suchánekabsolvent Základů koučovacího přístupu
Kurz mi ukázal, jak správným nastavením a přípravou i běžného rozhovoru můžu přinést užitek pro obě strany. Poznal jsem, že většina lidí, po dobrém vedení, umí poradit sama sobě nejlépe.
Jan Mihuleabsolvent Základů koučovacího přístupu
Kurz mě velmi překvapil v důvěře v proces života a nejen koučinku, a ve vedení rozhovoru tak, aby podporoval zodpovědnost klienta.
Zdeňka Poncarováabsolventka Základů koučovacího přístupu
Vynikající, profesionálně vedeno oběma Václav i Lucka 1*
Dr. Věra Scherer MBAabsolventka Základů koučovacího přístupu
Během kurzu jsem si utřídila myšlenky a našla cestu jak pomoci sama sobě. Tím však pomohu i okolí.
Jana Vokounováabsolventka Základů koučovacího přístupu
Velké díky za velmi lidsky a prakticky vedený kurz. Veškeré informace jsme nečekaně rychle mohli využít v praxi. A k tomu jsme se skvěle bavili. Děkuji!
Petra Lazákováabsolventka Základů koučovacího přístupu
Kdo se chce posunout v komunikaci a zlepšit si dovednosti tak doporučuji. Navíc tady můžete poznat super lidi.
Michal Jandaabsolvent Základů koučovacího přístupu
Určitě doporučuji vyzkoušet. Za vzdělávání sebe sama nikdy není škoda peněz. Děkuji.
Anna Bradnováabsolventka Základů koučovacího přístupu
Skvelý ľudský prístup, výborná atmosféra. Vhodné rozvrhnutie kurzu, prepojenie informácií z kurzu so životnými situáciami. Vrelo odporúčam.
Marek Urbanabsolvent Základů koučovacího přístupu
Z kurzu odcházím plně nadšená z koučinku jako takového a také z přístupu Vaška i Lucie. Vše bylo perfektní od srozumitelnosti a uchopení všeho nového až po úžasnou atmosféru, která panovala celé dva dny.
Diana Pauzováabsolventka Základů koučovacího přístupu
Extrémně přátelské prostředí skvělý výklad se spoustou názorných příkladů i praktického tréninku.
Martin Kaliánabsolvent Základů koučovacího přístupu
Užitečný kurs, který mi dal teorii a praktické cvičení k základním dovednostem koučinku.
Pavel Knapabsolvent Základů koučovacího přístupu
Kurz naplnil má očekávání ve všech směrech. Dal mi informace a zkušenosti, které budu dále využívat a rozvíjet. Je dobře strukturovaný, praktický, živý a zábavný.
Lenka Bukovickáabsolventka Základů koučovacího přístupu
Kouči jsou velice příjemní. Atmosféra na jedničku. Dokážou vše vysvětlit lidsky a srozumitelně.
Klára Cízlováabsolventa Základů koučovacího přístupu
Tento kurz mi velmi pomohl s ujasněním si oblasti koučinku a jeho využití. Kouči a atmosféra, prostředí opravdu úžasní. Díky.
Daniela Švábováabsolventa Základů koučovacího přístupu
Kurz mi pomohl se zorientovat v základech koučování a vyjasnit si další směřování.
Pavlína Soukupováabsolventa Základů koučovacího přístupu
Stačily dva dny pod vedením Lucky a Vaška a odcházím s tím, že vím, jak koučink vypadá (a co koučink není), jak vést koučovací rozhovor a jak se dál rozvíjet pro dobro svoje i klienta.
Kateřina Kálalováabsolventa Základů koučovacího přístupu
Pohodový a zároveň profesionální přístup. Jasný a hodnotný přínos pro moji budoucí kariéru a život.
Petr Horákabsolvent Základů koučovacího přístupu
Lorem ipsum dolor sit amet, Užitečný kurz, který je velmi dobře informačně zpracován, logicky uspořádán a dává velký přínos a prostor posouvání se.
Eva Rotterováabsolventa Základů koučovacího přístupu
Velmi užitečný úvod do světa koučování. Výborná atmosféra a skvělá praktická cvičení.
Alžběta Šimonováabsolventa Základů koučovacího přístupu
Po předchozích ne-zkušenostech jsem byl příjemně překvapen nejen kurzem, ale i sám sebou. Díky : )
Petr Černohorskýabsolvent Základů koučovacího přístupu
Je až překvapující, že to po 2 dnech lze začít používat v praxi. Super návod, jak postupovat.
Sofya Rozhoňováabsolventka Základů koučovacího přístupu

RE KOUČ

Dal mi hodně vhledů do nejrůznějších situací profesního i osobního života. Pomohl mi zklidnit svou mysl, zaměřit svou pozornost a dostat do svého života další krásnou a smysluplnou vášeň.
Milan Novák (RE Kouč)
Díky poznatkům z kurzu měním svůj život, cítím se spokojenější a lépe funguje s okolím.
Martin Sochor, marketingový manažer(RE Kouč)
Na RE Kouč kurzu jsem se naučila spoustu věcí nejen o mně samotné, ale také jak pomáhat svým blízkým. Byl to smysluplně strávený čas.
Lenka Poklopová, sales konsultant(RE Kouč)
Naučila jsem se koučovací rozhovor a jak využít benefity koučingu. Líbí se mi, jak koučink hledá individuální řešení a podporuje samostatnost
Kateřina Donátová (RE Kouč)
Kurz mi pomohl systematizovat dosud získané roztříštěné znalosti a dovednosti. Získal jsem přehled o možnostech využití koučovacích dovedností i koučování jako uceleném přístupu. Hojně jsme trénovali a postupně pilovali své dovednosti.
Marek Adler, učitel(RE Kouč)
Kromě obrovského množství užitečných informací mi kurz dal pohled do světa koučinku v opravdu skvělém prostředí. Díky tomu jsem našel novou zálibu a velké nadšení.
Jakub Lokajíček(RE Kouč)
Oceňuji především přístup školitelů, srozumitelnost a velkou míru praxe, tak aby se nové vědomosti ukotvily a zažily. Kurz doporučuji každému, kdo se chce v životě posunout dál.
Pavel Roob(RE Kouč)
Kurz se mi velmi líbil. Výborná atmosféra, velká možnost si koučink vyzkoušet na různých tématech, obrovská zkušenost Vaška i Lucky jak s koučinkem, tak s vedením tohoto typu školení a otevřenost všechny své zkušenosti sdílet.
Rosťa Levíček(RE Kouč)
Koučové tohoto kurzu jsou jedineční svojí lidskostí a přístupem. Pokud má někdo obavy, že nejste v něčem dostatečně dobří, tady je ztratíte. Jste prostě úžasní.
Klára Cízlová(RE Kouč)
Od začátku až do konce splnil kurz moje očekávání. Dodal mi jak znalosti metodiky, tak sebedůvěru ji praktikovat. Mám skvělý základ k tomu, být dobrým koučem. Děkuji.
Lenka Bukovická(RE Kouč)
Skvěle vymyšlený a propracovaný kurz, který mě posunul k mým snům.
Igor Syroťuk(RE Kouč)
Zúčastnit tohoto kurzu jsem se rozhodla na základě dojmu z úvodního večera a moje intuice byla správná. Myslím, že jsem nemohla najít lepší lektory, kteří mě provedou uměním koučinku než je Lucka a Vašek.
Tereza Žítková(RE Kouč)
Příjemná atmosféra, ve které se člověk dobere nových poznatků a osvojí nové, užitečné dovednosti.
Tomáš Erben(RE Kouč)
Naprosto jedinečný kurz, který je veden nesmírně prakticky a zároveň lidsky. Pokud chcete poznat, jak má vypadat coaching, doporučuji R&E a Vaška s Luckou. Tento kurz vám změní pohled na váš vlastní život.
Markéta Odvárková(RE Kouč)
Lidský přístup, srozumitelný výklad, živé koučování, žádná nuda. To byl tento kurz. Skvělé. Děkuji.
Petr Horák(RE Kouč)
Velmi osobně obohacující intenzivní trénink použitelný v pracovním, ale i osobním životě, tedy dvojnásob přínosné :)
Helena Pilňáčková(RE Kouč)
Měl jsem vysoké očekávání, i tak kurz mé očekávání několikanásobně předčil. Poměr cena x výkon luxus : ) Můžu jen doporučit. Moc děkuju
Martin Jeník(RE Kouč)
Kurz mne nadchnul a obnovil mou důvěru v sebe sama, že člověk se může a dokáže měnit a posouvat! Děkuji.
Radek Cipov(RE Kouč)
Kurz mě naplnil inspirací, za niž jsem vděčná a která mě provází po dlouhé měsíce.
Naďa Savinská(RE Kouč)
Koučink je v podání této školy velice lidská aktivita, Atmosféra v kurzu byla otevřená a nikdy jsem neměla pocit, že bychom se učili něco nepraktického.
Barbora Etlíková(RE Kouč)
Ak niekto hľadá vhodnú príležitosť ako sa naučiť koučovať, spoznať skvelých ľudí, tak RESULTS EMOTIONS je super voľba.
Roman Zámečník(RE Kouč)
Skvělý kurz. Veškerá teorie vysvětlená na příkladech z praxe a velká míra procvičování.
Petra Krásná(RE Kouč)
Výborný, velmi efektivní kurz, skvělé vedení, super atmosféra. Mám s čím srovnávat a tenhle kurz je opravdu TOP.
Lucie Rožková(RE Kouč)
Skvělý kurz, který srozumitelně a prakticky učí koučování.
Dan Beseda(RE Kouč)
Kurz je plný hodnotné teorie a hlavně informací z praxe. V průběhu kurzu je poznat, že hlavním motivem RE je předání zkušeností a šíření kočinku.
Filip Žák(RE Kouč)
Skvělý kurz! Oceňuji vstřícnost, přístup a flexibilitu trenérů (nejen) v rámci COVID situace. Oceňuji velice milý a profesionální přístup.
Jana Hawkins (RE Kouč)

ZÁKLADY KOUČOVACÍHO PŘÍSTUPU

Skvělý kurz, který rozhodně není ztráta času. Výborní školitelé. Přátelská atmosféra.
Simona Veseláabsolventka Základů koučovacího přístupu
Respekt, ohleduplnost, profesionalita s lidským přístupem.
Michaela Dvořákováabsolventka Základů koučovacího přístupu
Kurs ZKP mi poskytl bohatý materiál k přemýšlení a dalšímu osobnímu rozvoji. Budu pokračovat a kurs doporučuji.
Martin Sochorabsolvent Základů koučovacího přístupu
Kurz je přínosný. Zúčastnila jsem se ho kvůli tomu, abych zjistila, zda je koučování pro mne a v důsledku toho jsem získala know-how, od kterého se mohu odpíchnout. Zda budu pokračovat, uvidím, ale kurz pro mě měl přínos i tak. Vašek je plný energie a nadchne vás k zájmu o koučink. Lucie je květina plná laskavosti. Děkuji.
Marta Machováabsolventka Základů koučovacího přístupu
Těším se na použití koučovacích dovedností. Kdo ví, kam mě to posune.
Aleš Šlechtaabsolvent Základů koučovacího přístupu
Kurz mi pomohl ujasnit si oblasti každodenního života (a rozhovorů v něm), v rámci kterých sklouzávám k negativnímu pohledu. Zároveň mi pomohl rozšířit obzory v rámci seberozvoje.
Jan Golabsolvent Základů koučovacího přístupu
Príjemne vedený kurz, ktorý dokáže naplniť každej očakávanie a k si ho človek správne zasadí. Odporúčam.
Martin Jurčíkabsolvent Základů koučovacího přístupu
Krásně srozumitelné a lidskou formou podané téma koučingu. Spousta námětů k přemýšlení a výstupů k zařazení do běžného života.
Kateřina Donátováabsolventka Základů koučovacího přístupu
Kurz byl výborný a naprosto naplnil má očekávání. Vidím u sebe velký posun již za tyto dva dny. Kromě toho i samotná atmosféra byla naprosto skvělá! Díky!
Jakub Lokajíčekabsolvent Základů koučovacího přístupu
Skvělý, profesionální a lidský přístup. Úžasná atmosféra a přínos do pracovního i osobního života. Děkuji!
Tereza Švárováabsolventka Základů koučovacího přístupu
Super vyvážené teoretické informace s praxí. Dva dny plné vzdělávání i zábavy.
Jan Křečanabsolvent Základů kočuovacího přístupu
Jsem rád, že jsem do toho šel. Byť základy, velmi praktické. Těším se, jak tyto střípky využiji.
Jan Kuchařabsolvent Základů koučovacího přístupu
Odcházím se všemi informacemi, které jsem chtěla na začátku kurzu znát a namotivovaná pokračovat. Děkuji!
Kristýna Šlajsováabsolventka Základů koučovacího přístupu
Naplnilo se mé očekávání, že se sejde zajímavá skupina lidí. Velice příjemně strávený čas.
Jana Šmejkalováabsolventka Základů koučovacího přístupu
Školení bylo skvěle připraveno, taktické, věcné a se spoustou možností procvičování. Příjemná atmosféra. Ze školení jsem nadšená.
Jana Hawkinsabsolventka Základů koučovacího přístupu
Moc se mi líbilo, jak byl kurz strukturovaný a neměl žádná hluchá místa. Nácviky dovedností velmi užitečné! Děkuju moc :)
Anna Ambrosováabsolventka Základů koučovacího přístupu
Skvelá interakcia počas celého kurzu. Praktické cvičenia v kombinácii s teóriou a trefnými tipmi sú užitečné pre každého začínajúceho coacha.
Marcel Kolesárabsolvent Základů koučovacího přístupu
Úžasné uvedení do koučovacích základů, jejich aplikaci a rozvíjení v oblasti koučování.
Jakub Křížabsolvent Základů koučovacího přístupu

RE KOUČ

Veľmi inšpiratívne a hlavne do akcie motivujúce kurz, vrelo odporúčam.
Martin Jurčíkabsolvent RE Kouč
Kurz mi pomohl ke strukturovanějšímu a sebevědomějšímu projevu. Navíc jsem získal sebevědomí pustit se na dráhu kouče.
Jan Golabsolvent RE Kouč
Kurz je plný hodnotné teorie a hlavně informací z praxe. V průběhu kurzu je poznat, že hlavním motivem RE je předání zkušeností a šíření kočinku.
Filip Žákabsolvent RE Kouč
Liský přístup, spoustu nových a užitečných informací, které jsou maximálně využitelné pro praxi kouče.
Libuše Petrovicabsolventka RE Kouč
Kurz byl absolutně přínosný, pro můj vlastní život i pro kariéru kouče. Fungující techniky + lidský a podporující přístup Vaška a Lucky + skvělí stejně smýšlející lidé v kurzu = obrovská spokojenost + vytoužená změna životního směru.
Eva Čáslavová absolventka RE Kouč
Kurz mi v mnoha ohledech pozitivně změnil život. Nejen kariéru, ale i osobní život. Jsem ráda, že jsem kurz absolvovala. Byl to můj sen a teď vidím ještě větší přínos, než jsem čekala.
Šárka Purgertová absolventa RE Kouč
Kurz u Vaška mě hodně posunul. Vše bylo vysvětleno lidsky, teorie bylo akorát. Vnímám i pozitivní hodnocení od klientů a těším se na další výzvy.
Zuzana Hreus absolventka RE Kouč
Děkuji za příjemnou tvůrčí atmosféru, jasně předané koučování dovednosti a zpětnou vazbu. Je to super start do světa koučování.
Hana Doležalováabsolventka RE Kouč

ZÁKLADY KOUČOVACÍHO PŘÍSTUPU

Velmi oceňuji lidskost, vyváženost přístupu k rozumu a emocím. Otevřenost a ochota lektorů.
Šárka Opatováabsolventka Základů koučovacího přístupu
Kurz som si veľmi užil, bol inšpiratívný a - aj zábavný. Skvelé poznatky a super ľudia.
Michal Čičalaabsolvent Základů koučovacího přístupu
Skvělá technika pro využití v běžném životě!
Václava Hornychováabsolventka Základů koučovacího přístupu
Skvěle vybalancovaná míra teorie, tréninku, filozofování, zábavy… Prostě mi to sedlo.
Milan Novákabsolvent Základů koučovacího přístupu
Velmi zajímavý praktický kurz, na kterém jsem zjistil, že koučink opravdu funguje. Doploručuji všem, co se o koučink zajímají, ať tomu dají šanci.
Milan Prieložnýabsolvent Základů koučovacího přístupu
Informace užitečné nejen pro budoucí profesi, ale slouží i pro vlastní rozšíření pohledu na život. Oceňuji Vaškův lidský a zároveň profesionální přístup. Hezká atmosféra.
Brigita Cmuntováabsolventka Základů koučovacího přístupu
Po dlouhé době školení / kurz, které mě opravdu bavilo a přineslo užitečné informace a dovednosti.
Petr Skokanabsolvent Základů koučovacího přístupu
Na celém kurzu je úžasné to, že výsledek je vidět. Už v průběhu kurzu. S tím jsem se zatím na jiném kurzu nesetkal! + Skvělá atmosféra + Zábava.
Libor Hykešabsolvent Základů koučovacího přístupu
Skvělý kurz na sebekoučink, ale i motivace k pokračování v kurzu a naučit se pomocí koučinku pomáhat dalším lidem. Skvělá skupina lidí.
Jarmila Malíkováabsolventka Základů koučovacího přístupu
Skvěle vedený kurz Vaškem a Luckou. Předčilo mé očekávání.
Lucie Dámováabsolventka Základů koučovacího přístupu
Kvituji hodně praktického zkoušení situací, přátelskou atmosféru. Výsledek předčil mé očekávání. Těším se na zkoušení v praxi.
Irena Votavová absolventka Základů koučovacího přístupu
Byl to skvělý zážitek a jízda, hodně mě to posunulo. Nám perfektní přehled o koučinku a možnostech dále.
Milan Klebanabsolvent Základů koučovacího přístupu
Dlouho jsem nebyla na školení/kurzu, kde jsem udržela pozornost po celou dobu. Bylo to přínosné a s přesahem do praxe.
Monika Holáskováabsolventka Základů koučovacího přístupu
Je super, že existuje možnost využít základní principy koučinku bez toho, aniž by člověk musel absolvovat celý kurz a mohl se rozhodnout pokračovat. Kurz splnil moje očekávání.
Gábina Míkováabsolventka Základů koučovacího přístupu
Kurz předčil má očekávání. Vašek s Luckou skvěle kombinují teorii a praxi, vše je vyvážené. Vše navíc probíhá v příjemně uvolněné atmosféře.
Zuzana Hreusabsolventka Základů koučovacího přístupu
Moc děkuju za skvěle vedený kurz, laskavý přístup, možnost naučit se spoustu nového a poznat nové lidi.
Monika Krytinářováabsolventka Základů koučovacího přístupu
Velmi pozitivně hodnotím trpělivost a srozumitelnost informací o koučování. Děkuji.
Vráťa Konířabsolvent Základů koučovacího přístupu
Kurz pomáhá si uvědomit, co vlastně člověk chce. Moc mi to pomohlo. Děkuji.
Jiřina Váňováabsolventka Základů koučovacího přístupu
Pokud se chcete dozvědět něco o sobě a naučit se pomáhat svým blízkým, kurz 100% doporučuji! Líbí se mi, že můžu získané poznatky ihned aplikovat ve svém životě.
Lenka Poklopováabsolventka Základů koučovacího přístupu
Kurz obsahoval všetko, čo som očekávala – a via. V 2 dňoch sme sa dokázali naučiť a dozvedieť o koučinku všetko základné a zároveň sa ubezpečiť o vlastných možnostech v tomto smere.
Liana Beťková absolventka Základů koučovacího přístupu
Naprosto profesionální a zároveň přirozené, autentické a lidské. Překvapila mě míra praktičnosti a pokory ze strany výborných odborníků. Vlídný přístup a hodnoty.
Kateřina Mausová absolventka Základů koučovacího přístupu
Velmi přínosný kurz, za mě super informace i procvičování v praxi. Za ty 2 dny vnímám velký posun a výsledek je nad očekávání.
Jana Nepožitková absolventka Základů koučovacího přístupu
Kurz je zaměřen na praktický nácvik dovedností a teorie je opravdu jen v nejnutnější míře. Příjemně strávené 2 dny s partou podobně naladěných lidí.
Petra Plevková absolventka Základů koučovacího přístupu
Kurz splnil očekávání, bylo to úžasné. Lektoři naprosto vědí, co dělají, oceňuji profesionalitu. Získala jsem neuvěřitelné množství poznatků, které mě budou pozitivním přínosem pro další rozvoj nejen v osobním ale i profesionálním životě! Děkuji.
Edita Ruchařová absolventka Základů koučovacího přístupu