Všechny reference

ZÁKLADY KOUČOVACÍHO PŘÍSTUPU

Kurz předčil mé očekávání a ukázal mi, že bych se tímto směrem ráda vydala. Líbil se mi teoretický výklad a mnoho praktických cvičení.
Mia Gebauerpodnikatelka
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec egestas urna et ex molestie viverra. Etiam sollicitudin massa nulla, a malesuada nulla vulputate id.
Milada Strnadelováscrum master/agilní kouč
Kvalitně zpracovaný úvodní kurz do koučinku, na základě kterého lze používat základní koučovací dovednosti. Oceňuji absolutní otevřenost lektorů.
Marek Čechdigitální architekt – spolumajitel
Kurz protkaný praktickými aktivitami. Výborná atmosféra. Skvělí lektoři. Díky Vašku, Lucko.
Kateřina Kounická HR business partner
Kurz předčil má očekávání a přinesl mi sebedůvěru k okamžitému využití koučovacích dovedností v mém životě. Velmi jsem ocenila praktické cvičení a výbornou přátelskou atmosféru.
Jitka Loosovábusiness konzultant
Kurz mi rozšířil povědomí v oblasti komunikace. Vyjasnil mi přístup ke mně samotné i ostatním. Naučil mě, že komunikace není věda a že může být snadné lépe komunikovat.
Martina Kubátováúřednice ve státní správě na MD
Kurz mi určitě přinesl jiný úhel pohledu na rozhovor. Poskytl mi náhled do světa koučování a představu mne jako kouče.
Eva Svakováprovozní restaurace
Kurz mi ukázal jiné myšlení, že každá věc má řešení a každý člověk se změní, pokud chce.
Barbora Gregorovánákupčí
Ujasnil jsem si hlavní myšlenky, jak dál pokračovat v koučování, kde zabrat a hlavně jít hned do akce!
Václav Rumlučitel
Koučem i klientem na vlastní kůži. Skvělá atmosféra, obrovská inspirace, výborní lektoři. Dalo mi to víc než jsem čekala, za což moc děkuji.
Aleksandra Bartošová
Splnil má očekávání, odpověděl na otázky, se kterými jsem do kurzu přišla. Vřele doporučuji.
Mgr. Terezie Dobrovolná
Během dvou dnů jsem díky vám získal obrovské množství znalostí využitelných v běžném životě i pro další pokračování koučování. To vše se super partou lidí a prakticky.
Michal Bejr
Spousta nových informací, které mi dávaly absolutní smysl. Perfektně vysvětleno. Z kurzu mám dobrý pocit a předčil moje očekávání. Koučové naprosto profesionální a zároveň lidský a přirozený přístup.
Denisa Čtvrtečková
Na začátku jsem nevěřila, že dva dny zaškolení stačí pro nějaký reálný praktický výsledek. Ale už teď můžu začít využívat získané znalosti. Děkuji za vaší práci.
Anna Abramova
Velmi pěkně vedený kurz s přátelským, ale věcným vedením založený nejen na teorii, ale i praxi s konkrétními situacemi z reálných koučovacích sezení.
Marie Pácalová
Sáhl jsem si na koučování, vyzkoušel jsem si to na vlastní kůži. Vím díky tomu líp, co je to koučink a co čekat od dalšího tréninku (v koučinku).
Vašek Šebek
Pokud hledáte jasnost v oblasti koučinku a lidský přístup, doporučuji tento kurz.
Simona Čelárová
Bolo úžasné vidieť a pochopiť ako pracuje mozog v podaní koučingu. Human mind is powerfull! 🙂
Petra Pavlíková
Kurz bol skvelý, naplnil moje očekávania a posunul ma v osobnom aj profesionálnom živote.
Martina Rašková
Kurz je výborný, veľmi zrozumiteľný. Ideálne pre najmä úplne neskúsených. Ja by som potrebovala určite pokračovať.
Dagmar Mištíková

RE KOUČ

Kurz mi poskytl nástroj jak pracovat s druhými lidmi, aby se vyznali sami v sobě. Díky tomuto procesu si pak člověk uvědomí vlastní pochody a lépe se v sobě vyzná. Nejsilnější stránkou R&E je individuální a empatický přístup a možnost si vše hned prakticky vyzkoušet.
Martin Šimůnekabsolvent RE Kouč
Koučovací trénink u Vaška je skvelý. Vašek je člověk, který robí svoju prácu najlepšie ako vie. Je vidieť, že ho práca baví. A hlavne to, že koučink pomáhá ľuďom ísť si za tým čo vo svojom živote chcú. A tým si môžu plniť sny. Lucka vnáša energiu, ktorá je tiež veľmi podstatná a dôležitá. Títo ľudia sú skvelí a veľmi si na nich cením a vážim toho, že čo sami učia tak tým aj žijú. Sú féroví a nápomocní a som veľmi rada, že som mala to šťastie a mohla som to absolvovať práve v ich škole. Túto školu a týchto ľudí 100% doporučujem.
Milena Pastirčákováabsolventka RE Kouč
Kurz RE Kouč s Vaškem a Luckou byl pro mě velmi cennou zkušeností a zároveň úžasným zážitkem. Díky jejich pozitivnímu a lidskému přístupu byla na našich dvoudnech vždycky báječná atmosféra, která nás všechny propojila. Musím přiznat, že když člověk vidí tu jejich energii a odhodlání pomáhat lidem a tím dělat svět lepším, chce do toho jít s nimi. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla právě pro ně, protože mě jejich kurz hodně naučil! Je krásné vidět, že to co dělají, dělají opravdu srdcem a poctivě!
Tereza KopeckáAbsolventka kurzu RE Kouč
Chceš zjistit, co je koučování? Co se skrývá za jeho úspěchem? Chceš se sám stát koučem? Vašek a Lucka z R&E jsou ti správní lidé, na které se obrátit. Jejich upřímnost, profesionální a zároveň lidský přístup je zárukou poučení i zábavy. Atmosféra, kterou na svých kurzech vytváří spolu s vámi, je neopakovatelná a vytvoří vám dočasný přístav pohody a radosti, kam se budete rádi vracet.
Milan Pokornýabsolvent RE Kouč
Metodika RE je opravdu vlídná všem aspektům lidského vnímání- k logice i emocím člověka a s respektem k jeho hodnotám jej dokáže dovést k vytyčeným cílům. Po možnosti vyzkoušení několika metod z pozice koučovaného mi tato metoda přijde nejuniverzálnější z hlediska oblasti koučování a přitom nejosobnější ve vztahu kouč – koučovaný.
Linda Hudecabsolventka kurzu RE Kouč
První kurz na který jsem chodila rada a těšila jsem se na další setkání. Každé setkání doprovázela úžasná atmosféra, děkuji Vaškovi a Lucce.
Lucie Martínkováabsolventka kurzu RE Kouč
Chtěla bych poděkovat za kurz koučouvani ve společnosti Results & Emotions. Kurz byl pro mě určitě přínosem ve zlepšení vyjadřovacích schopností a v koučovacich dovednosti, zamyšlení se, jak lépe specifikovat otázky a vést klienta k hledání nejlepších řešení. V ČR se dnes nabízí obrovské množství různých školení, ale jen málokterý je schopen doručit to, co slibuje. V případě kurzů od společnosti Results & Emotions prošly jsme obrovské množství příkladů, praktických nácviků a vyslechli vynikající a trefnou zpětnou vazbu. To vše se povedlo realizovat zábavnou formou. Na kurzy jsem se já i moji kolegové vždy těšili a jsem si jistá, že budeme spolupracovat i do budoucna. Pomůže mi to jak v profesním, tak i v osobním životě. Ještě jednou Vám velice děkuji za možnost se Vašeho kurzu zúčastnit!
Nadezda Rastsvetaevaabsolventka kurzu RE Kouč
Setkala jsem se se skutečnou profesionalitou, lidským přístupem, pozitivní energií, nadšením pro danou věc a s dojmem "pravosti" - zkrátka přednášející celou dobu působili, že si na nic nehrají. A to mě naprosto přesvědčilo, že právě u takových profesionálů chci absolvovat kurz koučování. Se stejnou atmosférou, jaká panovala na ochutnávkovém večeru, jsem se pak setkávala každý den koučovacího kurzu. Jako čerstvá absolventka mohu svá slova jen potvrdit - neprohloupila jsem. Atmosféra byla skvělá a nabíjela mě pozitivní energií. Samozřejmě nešlo pouze o atmosféru, ale i z hlediska toho, kolik informací jsem se díky kurzu dozvěděla a naučila, kurz hodnotím na výbornou.
Eva Lacinováabsolventka kurzu RE Kouč
Kurz naprosto předčil moje očekávání, nejen že jsem získala cenné zkušenosti a informace pro koučování, ale i věci, které můžu aplikovat v běžném životě.
Eliška Knotkováabsolventka RE Kouč
Kurz hodnotím velmi přínosně. Každý kdo chce změnit myšlení by měl kurz absolvovat.
Aneta Novákováabsolventka RE Kouč
Koučink je cesta a Vašek s Luckou jsou skvělí průvodci. Je to cesta za poznáním sebe sama, na které vás naučí, jak konstruktivně pomáhat lidem. Jsem ráda, že jsem se vydala na cestu právě s nimi.
Aleksandra Bartošováabsolventka RE Kouč
Kurz velmi srozumitelnou formou přináší odlišný pohled na efektivní komunikaci. Prezentuje praktické nástroje a jejich použití pro to, aby člověk mohl být maximálně nápomocný ve hledání podstaty tématu a další následnou prací, změnou nebo cílem.
Viktor Hrdinaabsolvent RE Kouč

Jana Pluhařová, učitelka, mentorka, koučka a lektorka čtenářství

Martin Šimůnek, Life Coach a SW Tester

Najdete ho na webu http://cesta-zmeny.cz/

Michal Boháč, obchodní ředitel, jednatel

Najdete ho na webu trilab3D.com

Milan Pokorný, Kouč/Koordinátor

Milena Pastirčáková, koučka

Najdete ji na Facebooku tady.

Robert Hruška, projektový manažer

 

ZÁKLADY KOUČOVACÍHO PŘÍSTUPU

Celý kurz pro mne byl skvělé využití času i peněz. Lekce byly vedeny poutavě i zábavně. Myslím, že kurz je využitelný a obohacující jak pro manažery, tak pro budoucí kouče.
Eliška Galiová
Moc se mi to líbilo. A přesto, že jsem přečetl hodně motivační literatury mi tento kurz otevřel novou a netušenou možnost, jak pracovat se svým rozvojem i rozvojem druhých.
Radek Cipov
S kurzem jsem byla spokojená. Vše bylo zábavné, organizátoři i účastníci kurzu byli velmi inspirující a milí lidé. Cítím velký přínos kurzu v profesním a osobním životě a odcházím s tím, že to byly velmi dobře investované peníze.
Barbora Podolcová
Nejsmysluplnější kurz, na kterém jsem poslední dobu byl. Neváhal bych na to jít znovu, jak kvůli lidem, tak kvůli atmosféře. Kdo chcete začít s koučováním, běžte na tento kurz.
Ondřej Suchánek
Kurz mi ukázal, jak správným nastavením a přípravou i běžného rozhovoru můžu přinést užitek pro obě strany. Poznal jsem, že většina lidí, po dobrém vedení, umí poradit sama sobě nejlépe.
Jan Mihule
Kurz mě velmi překvapil v důvěře v proces života a nejen koučinku, a ve vedení rozhovoru tak, aby podporoval zodpovědnost klienta.
Zdeňka Poncarová
Vynikající, profesionálně vedeno oběma Václav i Lucka 1*
Dr. Věra Scherer MBA
Během kurzu jsem si utřídila myšlenky a našla cestu jak pomoci sama sobě. Tím však pomohu i okolí.
Jana Vokounová
Velké díky za velmi lidsky a prakticky vedený kurz. Veškeré informace jsme nečekaně rychle mohli využít v praxi. A k tomu jsme se skvěle bavili. Děkuji!
Petra Lazáková
Kdo se chce posunout v komunikaci a zlepšit si dovednosti tak doporučuji. Navíc tady můžete poznat super lidi.
Michal Janda
Určitě doporučuji vyzkoušet. Za vzdělávání sebe sama nikdy není škoda peněz. Děkuji.
Anna Bradnová
Skvelý ľudský prístup, výborná atmosféra. Vhodné rozvrhnutie kurzu, prepojenie informácií z kurzu so životnými situáciami. Vrelo odporúčam.
Marek Urban
Z kurzu odcházím plně nadšená z koučinku jako takového a také z přístupu Vaška i Lucie. Vše bylo perfektní od srozumitelnosti a uchopení všeho nového až po úžasnou atmosféru, která panovala celé dva dny.
Diana Pauzová
Užitečný kurs, který mi dal teorii a praktické cvičení k základním dovednostem koučinku.
Pavel Knap
Kurz naplnil má očekávání ve všech směrech. Dal mi informace a zkušenosti, které budu dále využívat a rozvíjet. Je dobře strukturovaný, praktický, živý a zábavný.
Lenka Bukovická
Kouči jsou velice příjemní. Atmosféra na jedničku. Dokážou vše vysvětlit lidsky a srozumitelně.
Klára Cízlová
Tento kurz mi velmi pomohl s ujasněním si oblasti koučinku a jeho využití. Kouči a atmosféra, prostředí opravdu úžasní. Díky.
Daniela Švábová
Kurz mi pomohl se zorientovat v základech koučování a vyjasnit si další směřování.
Pavlína Soukupová
Stačily dva dny pod vedením Lucky a Vaška a odcházím s tím, že vím, jak koučink vypadá (a co koučink není), jak vést koučovací rozhovor a jak se dál rozvíjet pro dobro svoje i klienta.
Kateřina Kálalová
Pohodový a zároveň profesionální přístup. Jasný a hodnotný přínos pro moji budoucí kariéru a život.
Petr Horák
Lorem ipsum dolor sit amet, Užitečný kurz, který je velmi dobře informačně zpracován, logicky uspořádán a dává velký přínos a prostor posouvání se.
Eva Rotterová
Velmi užitečný úvod do světa koučování. Výborná atmosféra a skvělá praktická cvičení.
Alžběta Šimonová
Po předchozích ne-zkušenostech jsem byl příjemně překvapen nejen kurzem, ale i sám sebou. Díky : )
Petr Černohorský
Je až překvapující, že to po 2 dnech lze začít používat v praxi. Super návod, jak postupovat.
Sofya Rozhoňová

RE KOUČ

Díky poznatkům z kurzu měním svůj život, cítím se spokojenější a lépe funguje s okolím.
Martin Sochor, marketingový manažer
Na RE Kouč kurzu jsem se naučila spoustu věcí nejen o mně samotné, ale také jak pomáhat svým blízkým. Byl to smysluplně strávený čas.
Lenka Poklopová, sales konsultant
Kurz mi pomohl systematizovat dosud získané roztříštěné znalosti a dovednosti. Získal jsem přehled o možnostech využití koučovacích dovedností i koučování jako uceleném přístupu. Hojně jsme trénovali a postupně pilovali své dovednosti.
Marek Adler, učitel
Dal mi hodně vhledů do nejrůznějších situací profesního i osobního života. Pomohl mi zklidnit svou mysl, zaměřit svou pozornost a dostat do svého života další krásnou a smysluplnou vášeň.
Milan Novák
Naučila jsem se koučovací rozhovor a jak využít benefity koučingu. Líbí se mi, jak koučink hledá individuální řešení a podporuje samostatnost
Kateřina Donátová
Kromě obrovského množství užitečných informací mi kurz dal pohled do světa koučinku v opravdu skvělém prostředí. Díky tomu jsem našel novou zálibu a velké nadšení.
Jakub Lokajíček
Oceňuji především přístup školitelů, srozumitelnost a velkou míru praxe, tak aby se nové vědomosti ukotvily a zažily. Kurz doporučuji každému, kdo se chce v životě posunout dál.
Pavel Roob
Kurz se mi velmi líbil. Výborná atmosféra, velká možnost si koučink vyzkoušet na různých tématech, obrovská zkušenost Vaška i Lucky jak s koučinkem, tak s vedením tohoto typu školení a otevřenost všechny své zkušenosti sdílet.
Rosťa Levíček
Koučové tohoto kurzu jsou jedineční svojí lidskostí a přístupem. Pokud má někdo obavy, že nejste v něčem dostatečně dobří, tady je ztratíte. Jste prostě úžasní.
Klára Cízlová
Od začátku až do konce splnil kurz moje očekávání. Dodal mi jak znalosti metodiky, tak sebedůvěru ji praktikovat. Mám skvělý základ k tomu, být dobrým koučem. Děkuji.
Lenka Bukovická
Skvěle vymyšlený a propracovaný kurz, který mě posunul k mým snům.
Igor Syroťuk
Zúčastnit tohoto kurzu jsem se rozhodla na základě dojmu z úvodního večera a moje intuice byla správná. Myslím, že jsem nemohla najít lepší lektory, kteří mě provedou uměním koučinku než je Lucka a Vašek.
Tereza Žítková
Příjemná atmosféra, ve které se člověk dobere nových poznatků a osvojí nové, užitečné dovednosti.
Tomáš Erben
Naprosto jedinečný kurz, který je veden nesmírně prakticky a zároveň lidsky. Pokud chcete poznat, jak má vypadat coaching, doporučuji R&E a Vaška s Luckou. Tento kurz vám změní pohled na váš vlastní život.
Markéta Odvárková
Lidský přístup, srozumitelný výklad, živé koučování, žádná nuda. To byl tento kurz. Skvělé. Děkuji.
Petr Horák
Velmi osobně obohacující intenzivní trénink použitelný v pracovním, ale i osobním životě, tedy dvojnásob přínosné 🙂
Helena Pilňáčková
Měl jsem vysoké očekávání, i tak kurz mé očekávání několikanásobně předčil. Poměr cena x výkon luxus : ) Můžu jen doporučit. Moc děkuju
Martin Jeník
Kurz mne nadchnul a obnovil mou důvěru v sebe sama, že člověk se může a dokáže měnit a posouvat! Děkuji.
Radek Cipov
Kurz mě naplnil inspirací, za niž jsem vděčná a která mě provází po dlouhé měsíce.
Naďa Savinská
Koučink je v podání této školy velice lidská aktivita, Atmosféra v kurzu byla otevřená a nikdy jsem neměla pocit, že bychom se učili něco nepraktického.
Barbora Etlíková
Ak niekto hľadá vhodnú príležitosť ako sa naučiť koučovať, spoznať skvelých ľudí, tak RESULTS EMOTIONS je super voľba.
Roman Zámečník
Skvělý kurz. Veškerá teorie vysvětlená na příkladech z praxe a velká míra procvičování.
Petra Krásná
Výborný, velmi efektivní kurz, skvělé vedení, super atmosféra. Mám s čím srovnávat a tenhle kurz je opravdu TOP.
Lucie Rožková
Skvělý kurz, který srozumitelně a prakticky učí koučování.
Dan Beseda
Kurz je plný hodnotné teorie a hlavně informací z praxe. V průběhu kurzu je poznat, že hlavním motivem RE je předání zkušeností a šíření kočinku.
Filip Žák
Skvělý kurz! Oceňuji vstřícnost, přístup a flexibilitu trenérů (nejen) v rámci COVID situace. Oceňuji velice milý a profesionální přístup.
Jana Hawkins

ZÁKLADY KOUČOVACÍHO PŘÍSTUPU

Skvělý kurz, který rozhodně není ztráta času. Výborní školitelé. Přátelská atmosféra.
Simona Veselá
Respekt, ohleduplnost, profesionalita s lidským přístupem.
Michaela Dvořáková
Kurs ZKP mi poskytl bohatý materiál k přemýšlení a dalšímu osobnímu rozvoji. Budu pokračovat a kurs doporučuji.
Martin Sochor
Kurz je přínosný. Zúčastnila jsem se ho kvůli tomu, abych zjistila, zda je koučování pro mne a v důsledku toho jsem získala know-how, od kterého se mohu odpíchnout. Zda budu pokračovat, uvidím, ale kurz pro mě měl přínos i tak. Vašek je plný energie a nadchne vás k zájmu o koučink. Lucie je květina plná laskavosti. Děkuji.
Marta Machová
Těším se na použití koučovacích dovedností. Kdo ví, kam mě to posune.
Aleš Šlechta
Kurz mi pomohl ujasnit si oblasti každodenního života (a rozhovorů v něm), v rámci kterých sklouzávám k negativnímu pohledu. Zároveň mi pomohl rozšířit obzory v rámci seberozvoje.
Jan Gol
Príjemne vedený kurz, ktorý dokáže naplniť každej očakávanie a k si ho človek správne zasadí. Odporúčam.
Martin Jurčík
Krásně srozumitelné a lidskou formou podané téma koučingu. Spousta námětů k přemýšlení a výstupů k zařazení do běžného života.
Kateřina Donátová
Kurz byl výborný a naprosto naplnil má očekávání. Vidím u sebe velký posun již za tyto dva dny. Kromě toho i samotná atmosféra byla naprosto skvělá! Díky!
Jakub Lokajíček
Skvělý, profesionální a lidský přístup. Úžasná atmosféra a přínos do pracovního i osobního života. Děkuji!
Tereza Švárová
Super vyvážené teoretické informace s praxí. Dva dny plné vzdělávání i zábavy.
Jan Křečan
Jsem rád, že jsem do toho šel. Byť základy, velmi praktické. Těším se, jak tyto střípky využiji.
Jan Kuchař
Odcházím se všemi informacemi, které jsem chtěla na začátku kurzu znát a namotivovaná pokračovat. Děkuji!
Kristýna Šlajsová
Naplnilo se mé očekávání, že se sejde zajímavá skupina lidí. Velice příjemně strávený čas.
Jana Šmejkalová
Školení bylo skvěle připraveno, taktické, věcné a se spoustou možností procvičování. Příjemná atmosféra. Ze školení jsem nadšená.
Jana Hawkins
Moc se mi líbilo, jak byl kurz strukturovaný a neměl žádná hluchá místa. Nácviky dovedností velmi užitečné! Děkuju moc 🙂
Anna Ambrosová
Skvelá interakcia počas celého kurzu. Praktické cvičenia v kombinácii s teóriou a trefnými tipmi sú užitečné pre každého začínajúceho coacha.
Marcel Kolesár
Úžasné uvedení do koučovacích základů, jejich aplikaci a rozvíjení v oblasti koučování.
Jakub Kříž

RE KOUČ

Veľmi inšpiratívne a hlavne do akcie motivujúce kurz, vrelo odporúčam.
Martin Jurčík
Kurz mi pomohl ke strukturovanějšímu a sebevědomějšímu projevu. Navíc jsem získal sebevědomí pustit se na dráhu kouče.
Jan Gol
Kurz je plný hodnotné teorie a hlavně informací z praxe. V průběhu kurzu je poznat, že hlavním motivem RE je předání zkušeností a šíření kočinku.
Filip Žák
Liský přístup, spoustu nových a užitečných informací, které jsou maximálně využitelné pro praxi kouče.
Libuše Petrovic
Kurz byl absolutně přínosný, pro můj vlastní život i pro kariéru kouče. Fungující techniky + lidský a podporující přístup Vaška a Lucky + skvělí stejně smýšlející lidé v kurzu = obrovská spokojenost + vytoužená změna životního směru.
Eva Čáslavová
Kurz mi v mnoha ohledech pozitivně změnil život. Nejen kariéru, ale i osobní život. Jsem ráda, že jsem kurz absolvovala. Byl to můj sen a teď vidím ještě větší přínos, než jsem čekala.
Šárka Purgertová
Kurz u Vaška mě hodně posunul. Vše bylo vysvětleno lidsky, teorie bylo akorát. Vnímám i pozitivní hodnocení od klientů a těším se na další výzvy.
Zuzana Hreus
Děkuji za příjemnou tvůrčí atmosféru, jasně předané koučování dovednosti a zpětnou vazbu. Je to super start do světa koučování.
Hana Doležalová
Kurz mě naučil koučovat! Mám nástroj, techniky a větší sebedůvěru. Navíc jsem si během kurzu mohla vyřešit mnoho osobních témat.
Marie Zvonkovásociální pracovník
Kurz předčil moje očekávání. Našla jsem díky tomu svoji cestu a jsem připravena ji hledat a pomáhat dalším. Děkuji.
Barbora Gregorovánákupčí
Kurz mi umožnil nalézt novou cestu jak efektivně pomáhat druhým. Metodika je velmi praktická a využitelná i v soukromém životě. Poznala jsem sama sebe a naučila se se sebou pracovat k naplnění svých vizí a snů.
Irena Votavová
Otevíráte příjemnou formou cestu lidem, kteří chtějí posunout koučování dál.
Václav Ruml
Kurz byl pro mě velkým vnitřním progresem. Naučila jsem se jinak přistupovat k lidem. Zlepšila jsem se v komunikaci. Kurz mě hodně naučil a jsem vděčná, že jsem takové rozhodnutí učinila.
Martina Kubátová
Kurz mě naučil koučovacím dovednostem, přinesl mi možnost praktického procvičování a prohlubování schopností. Vnímám, že jsem postupně získala více sebedůvěryy při práci s klienty díky odbornému dohledu a mentoringu Vaška s Luckou.
Michaela Malčíková
V tomhle kurzu získáte ucelené znalosti a dovednosti, které vám umožní rozjet vaši koučovací praxi. Velmi jsem ocenila důraz na procvičování koučovacích rozhovorů a řadu rad a tipů z oblasti marketingu. Vše podáno se zápalem a energií. Jasně a výstižně! Vašku a Lucko – moc díky!
Jitka Loosová
Můj sabotér je puntíčkář a tento kurz je moje trefná volba. Cítil jsem tu bezpečí, upřímnost, srdce a skvělou cestu koučovacími dovednostmi. Díky! Můj nejlepší kurz za posledních 20 let.
Jaromír Otava
Do kurzu RE Kouče jsem šel relativně s velkým očekávánám a s cílem využít nabyté zkušenosti a znalosti v praxi kouče. Má očekávání byla vysoce přeplněna a kurz RE Kouče doporučuji každému, kdo to myslí s koučováním, resp. s osobním rozvojem vážně. Díky moc za všechno!
Milan Krch
Blahopřeji si k tomu, že jsem si pro koučovací výcvik vybrala právě RE. Trenér s trenérkou jsou profesionálové, kteří umí vysvětlit a vše vedou v přátelském tónu. Zároveň skvělá atmosféra ve skupině podporující otevřenost a plné zapojení.
Eva Švarcová

ZÁKLADY KOUČOVACÍHO PŘÍSTUPU

Velmi oceňuji lidskost, vyváženost přístupu k rozumu a emocím. Otevřenost a ochota lektorů.
Šárka Opatová
Kurz som si veľmi užil, bol inšpiratívný a - aj zábavný. Skvelé poznatky a super ľudia.
Michal Čičala
Skvělá technika pro využití v běžném životě!
Václava Hornychová
Skvěle vybalancovaná míra teorie, tréninku, filozofování, zábavy… Prostě mi to sedlo.
Milan Novák
Velmi zajímavý praktický kurz, na kterém jsem zjistil, že koučink opravdu funguje. Doploručuji všem, co se o koučink zajímají, ať tomu dají šanci.
Milan Prieložný
Informace užitečné nejen pro budoucí profesi, ale slouží i pro vlastní rozšíření pohledu na život. Oceňuji Vaškův lidský a zároveň profesionální přístup. Hezká atmosféra.
Brigita Cmuntová
Po dlouhé době školení / kurz, které mě opravdu bavilo a přineslo užitečné informace a dovednosti.
Petr Skokan
Na celém kurzu je úžasné to, že výsledek je vidět. Už v průběhu kurzu. S tím jsem se zatím na jiném kurzu nesetkal! + Skvělá atmosféra + Zábava.
Libor Hykeš
Skvělý kurz na sebekoučink, ale i motivace k pokračování v kurzu a naučit se pomocí koučinku pomáhat dalším lidem. Skvělá skupina lidí.
Jarmila Malíková
Skvěle vedený kurz Vaškem a Luckou. Předčilo mé očekávání.
Lucie Dámová
Kvituji hodně praktického zkoušení situací, přátelskou atmosféru. Výsledek předčil mé očekávání. Těším se na zkoušení v praxi.
Irena Votavová
Byl to skvělý zážitek a jízda, hodně mě to posunulo. Nám perfektní přehled o koučinku a možnostech dále.
Milan Kleban
Dlouho jsem nebyla na školení/kurzu, kde jsem udržela pozornost po celou dobu. Bylo to přínosné a s přesahem do praxe.
Monika Holásková
Je super, že existuje možnost využít základní principy koučinku bez toho, aniž by člověk musel absolvovat celý kurz a mohl se rozhodnout pokračovat. Kurz splnil moje očekávání.
Gábina Míková
Kurz předčil má očekávání. Vašek s Luckou skvěle kombinují teorii a praxi, vše je vyvážené. Vše navíc probíhá v příjemně uvolněné atmosféře.
Zuzana Hreus
Moc děkuju za skvěle vedený kurz, laskavý přístup, možnost naučit se spoustu nového a poznat nové lidi.
Monika Krytinářová
Velmi pozitivně hodnotím trpělivost a srozumitelnost informací o koučování. Děkuji.
Vráťa Koníř
Kurz pomáhá si uvědomit, co vlastně člověk chce. Moc mi to pomohlo. Děkuji.
Jiřina Váňová
Pokud se chcete dozvědět něco o sobě a naučit se pomáhat svým blízkým, kurz 100% doporučuji! Líbí se mi, že můžu získané poznatky ihned aplikovat ve svém životě.
Lenka Poklopová
Kurz obsahoval všetko, čo som očekávala – a via. V 2 dňoch sme sa dokázali naučiť a dozvedieť o koučinku všetko základné a zároveň sa ubezpečiť o vlastných možnostech v tomto smere.
Liana Beťková
Naprosto profesionální a zároveň přirozené, autentické a lidské. Překvapila mě míra praktičnosti a pokory ze strany výborných odborníků. Vlídný přístup a hodnoty.
Kateřina Mausová
Velmi přínosný kurz, za mě super informace i procvičování v praxi. Za ty 2 dny vnímám velký posun a výsledek je nad očekávání.
Jana Nepožitková
Kurz je zaměřen na praktický nácvik dovedností a teorie je opravdu jen v nejnutnější míře. Příjemně strávené 2 dny s partou podobně naladěných lidí.
Petra Plevková
Kurz splnil očekávání, bylo to úžasné. Lektoři naprosto vědí, co dělají, oceňuji profesionalitu. Získala jsem neuvěřitelné množství poznatků, které mě budou pozitivním přínosem pro další rozvoj nejen v osobním ale i profesionálním životě! Děkuji.
Edita Ruchařová
Vašek s Lucií jsou profesionálové, kteří jsou zároveň velmi lidští. Rodinné prostředí a laskavý přístup byl velmi příjemný.
Pavla Tartanov
Velmi praktický kurz. Základní koučovací principy převedené do praktických cvičení, srozumitelný výklad.
Lenka Piťhová
Výborný kurz pro úplného koučlajka! Kurz mi dal povědomí o problematice. Vedení kurzu skvěle motivuje k práci a vše vypadá jednoduše.
Kateřina Weissová
Kurz mi dal nové vhledy, objevil jsem některé staré programy, kterých se budu moci zbavit. Jsem si jist, že můžu vyrazit novým směrem.
Petr Jadrníček
Seznámení s pilíři, jiným stylem přemýšlení, celým systémem užitečných pravidel a struktur koučování.
Michaela Malčíková
Do kurzu jsem šla s minimem informací, přesto jsem přesvědčená, že se touto cestou chci dál ubírat a dál se vzdělávat. Tak moc dobře mi bylo vše na kurzu vysvětleno. Moc chválím.
Miroslava Kloučková
Kurz mě velice obohatil. Vím, že veškeré poznatky mohu využít v reálném životě a že mi život usnadní.
Milan Doležal
Kurz byl super! Cítím se motivovaná ke změně a ke koučování. Odcházím s několika koučovacími dovednostmi.
Marie Zvonková
Očekávání bylo vysoké a neřekla bych, že může být překonáno. A stalo se. Příjemný, přínosný, přátelský a autentický dvouden. Díky moc!
Lenka Dočkalováneziskovka Sázíme stromy, z.ú.
Tento kurz doporučuji nejen budoucím koučům, ale všem, kteří se chtějí posunout v oblasti mezilidských vztahů a komunikace. Dozvíte se spoustu informací v oblasti mezilidských vztahů a komunikace. Dozvíte se spoustu informací, které vás posunou v pracovní oblasti.
Andrea SoumarováIT recruiter
Kurz mi přišel velice přínosný. Vašek s Luckou velice srozumitelně a otevřeně předávají své know-how a vytváří celkově velice příjemnou atmosféru, ve které není problém „udělat chybu“ a na cokoliv se zeptat.
Eva Havlasová
Díky kurzu jsem nyní schopná opravdu vysvětlit význam a skvělé přínosy koučinku. Naučila jsem se nasměrovat svoji pozornost čistě na koučovaného a nám radost, že můžu říct, že jsem si osvojila základy koučovacího rozhovoru.
Anna Valentová
Výborná atmosféra, příjemný kolektiv lidí. Vedení rozhovorů mě velmi zaujalo. Líbí se mi partnerské spojení lektorů – mužský i ženský pohled a praktická cvičení, velký zájem o účastníky.
Olga Šťavíkováúčetní, daňový poradce
Skvělé shrnutí základů principů koučování.
Jaroslav Dvořákscrum master
Velmi praktický a na vysoké úrovni odvedený kurz. Děkuji.
Zdeněk Němecproduktový manažer LMC

RE KOUČ

Kurz rozvinul mé komunikační dovednosti nejen pro koučování, ale i do běžného života. Díky RE jsem objevila své životní naplnění a naučila se, jak efektivně pracovat na svých cílech.
Michaela Koubováprojektantka
Obohacující, nesmírně prakticky vedený kurz, který předčil mé (i když vysoké) očekávání. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě tuto školu.
Lenka DočkalováSázíme stromy
Kurz je veľmi prakticky zameraný a výborne štruktúrovaný. Vďaka kurzu som prehĺbila motiváciu sa ďalej venovať tejto oblasti
Viktória KomárováFinance Business Partner, NN
Kurz je 100% zaměřený na praxi! Kurz mi zcela změnil pohled na koučink!
Zdeněk Němec
Díky kurzu jsem získala skvělou přípravu na dráhu samostatného profesionálního kouče. Velmi oceňuji Lucky i Vaškův lidský přístup. Budu se těšit na další spolupráci v rámci RE komunity.
Anna Valentová
Lektoři dokázali vytvořit skvělou atmosféru. Kurz byl ideálně strukturovaný poměr teorie – praxe a mně osobně pomohl najít techniku, jak můžu pomoct bez toho, abych „udílela“ rady.
Eva Havlasová
Skvele koncipovaný kurz s dostatočným precvičovaním získaných zručností. Autentický a otvorený prístup trénerov. Povzbudzujúci atmosféra pre sebavyjadrenia.
Mgr. Janette Císařováprojektová manažerka
Kurz mi otevřel možnost efektivně pomáhat druhým a tím si doplnit mou touhu. Rozšířil mé komunikační dovednosti.
Olga Šťavíkovádaňový poradce
Kurz mi dal změnu úhlu na vedení rozhovoru, efektivnější sebekoučink a výrazně lepší strukturovanost vedení rozhovoru.
Martina Vondrušková
Kurz mi poskytl důležitou dovednost, která opravu funguje a je přínosná. Dokážu ji aplikovat jak na život vlastní, tak i na životy ostatních.
Alexej Kalošin

ZÁKLADY KOUČOVACÍHO PŘÍSTUPU

Otevřel a vysvětlil koučink základy. Perfektní prostředí a přístup.
Jana ŽákováDelivery Manager
Otevřelo mi to nové techniky, jakými vést rozhovor s kolegy a zákazníky, aby byl lepší výsledek.
Jan FriedlTechnická podpora obchodu
Kurz byl velice dobře připravený. Naučil jsem se základy a mohl jsem si koučovacího rozhovor s dalšími účastníky vyzkoušet.
Šimon Buryam
Kurz mi objasnil, co se skrývá pod termínem koučování. Jaké jsou rozdíly mezi koučováním a jinými technikami. Otevřel my mysl a pomyslné dveře, jak přemýšlet a komunikovat.
Pavlína VrbováHR manažer
Přehledný, soukromý kurz. Splnil mé očekávání, otevřel mi dveře ke koučinku.
Lucie Kozáková
Ukázal mi mé slabiny, i to na čem mám pracovat, v čem se mám rozvíjet. Děkuji Vám.
Magda Timarová
Mohl jsem si vyzkoušet rozhovor z obou dvou stran. Poznal jsem podobné lidi. Zjistil jsem, co koučování je a co není.
Martin Přerovskýelektrikář
Kurz mi dal další perspektivu a praktické rady, jak svým působením (koučováním) pomoci lidem v okolí.
Zdeněk Ždímal
Získala jsem nový způsob realizace cílů, efektivně se zapojením logiky i emocí. Velký přínos měly modelové situace, které dokážu promítnout do běžných situací a využiju v praxi.
Martina Kačenková
Kurz byl věcný, srozumitelný. Plný aha momentů a v energii. Využiji v osobním i pracovním životě.
Dagmar Vlkovápodnikatelka
Díky tomuto kurzu jsem zjistila, že koučovací technika je mocný, efektivní nástroj, jak pomoci sama sobě a pomoci klientům najít si řešení „světlo v tunelu“ svých starostí a neztratit se.
Markéta Matouškováučitelka MŠ
Velmi příjemně strávený čas v dobré atmosféře. Srozumitelně podané informace a prostor si vše promyslet.
Elena HulckáHR generalist
Díky kurzu jsem si ujasnila, jestli je koučování technika, kterou chci dál studovat. Naučila jsem se základy. Super je možnost následného procvičování s ostatními účastníky. Těším se na pokračování.
Magdalena Chlupíková
Skvělý kurz plný praxe, který naplnil moje očekávání. Získala jsem přehled, spoustu příkladů a skvěle jsem se celé dva dny učila.
Petra Hlavatálektorka jógy
Spoustu podnětů k novému způsobu přemýšlení.
Aneta Peškovázdravotní sestra
Kurz předčil moje očekávání a naučil mě praktické znalosti do života.
Martin Hrabecprojektový manažer
Na kurzu jsem potkal spoustu podobně naladěných lidí. Až mě to příjemně překvapilo. Kurz je skvělý pro určení, jestli se chci koučinku věnovat i nadále. Love it.
Michael Ottonline marketing