Všechny reference

ZÁKLADY KOUČOVACÍHO PŘÍSTUPU

Moc se mi to líbilo. A přesto, že jsem přečetl hodně motivační literatury mi tento kurz otevřel novou a netušenou možnost, jak pracovat se svým rozvojem i rozvojem druhých.

Radek Cipovabsolvent Základů koučovacího přístupu

Koučem i klientem na vlastní kůži. Skvělá atmosféra, obrovská inspirace, výborní lektoři. Dalo mi to víc než jsem čekala, za což moc děkuji.

Aleksandra Bartošováabsolventka Základů koučovacího přístupu

Během dvou dnů jsem díky vám získal obrovské množství znalostí využitelných v běžném životě i pro další pokračování koučování. To vše se super partou lidí a prakticky.

Michal Bejrabsolvent Základů koučovacího přístupu

Spousta nových informací, které mi dávaly absolutní smysl. Perfektně vysvětleno. Z kurzu mám dobrý pocit a předčil moje očekávání. Koučové naprosto profesionální a zároveň lidský a přirozený přístup.

Denisa Čtvrtečkováabsolventka Základů koučovacího přístupu

Na začátku jsem nevěřila, že dva dny zaškolení stačí pro nějaký reálný praktický výsledek. Ale už teď můžu začít využívat získané znalosti. Děkuji za vaší práci.

Anna Abramovaabsolventka Základů koučovacího přístupu

Velmi pěkně vedený kurz s přátelským, ale věcným vedením založený nejen na teorii, ale i praxi s konkrétními situacemi z reálných koučovacích sezení.

Marie Pácalováabsolventka Základů koučovacího přístupu

Sáhl jsem si na koučování, vyzkoušel jsem si to na vlastní kůži. Vím díky tomu líp, co je to koučink a co čekat od dalšího tréninku (v koučinku).

Vašek Šebek absolvent Základů koučovacího přístupu

Pokud hledáte jasnost v oblasti koučinku a lidský přístup, doporučuji tento kurz.

Simona Čelárováabsolventka Základů koučovacího přístupu

Bolo úžasné vidieť a pochopiť ako pracuje mozog v podaní koučingu. Human mind is powerfull! :)

Petra Pavlíkováabsolventka Základů koučovacího přístupu

Kurz bol skvelý, naplnil moje očekávania a posunul ma v osobnom aj profesionálnom živote.

Martina Raškováabsolventka Základů koučovacího přístupu

Kurz je výborný, veľmi zrozumiteľný. Ideálne pre najmä úplne neskúsených. Ja by som potrebovala určite pokračovať.

Dagmar Mištíkováabsolventka Základů koučovacího přístupu

S kurzem jsem byla spokojená. Vše bylo zábavné, organizátoři i účastníci kurzu byli velmi inspirující a milí lidé. Cítím velký přínos kurzu v profesním a osobním životě a odcházím s tím, že to byly velmi dobře investované peníze.

Barbora Podolcováabsolventka Základů koučovacího přístupu

Nejsmysluplnější kurz, na kterém jsem poslední dobu byl. Neváhal bych na to jít znovu, jak kvůli lidem, tak kvůli atmosféře. Kdo chcete začít s koučováním, běžte na tento kurz.

Ondřej suchánekabsolvent Základů koučovacího přístupu

Kurz mi ukázal, jak správným nastavením a přípravou i běžného rozhovoru můžu přinést užitek pro obě strany. Poznal jsem, že většina lidí, po dobrém vedení, umí poradit sama sobě nejlépe.

Jan Mihuleabsolvent Základů koučovacího přístupu

Kurz mě velmi překvapil v důvěře v proces života a nejen koučinku, a ve vedení rozhovoru tak, aby podporoval zodpovědnost klienta.

Zdeňka Poncarováabsolventka Základů koučovacího přístupu

Vynikající, profesionálně vedeno oběma Václav i Lucka 1*

Dr. Věra Scherer MBAabsolventka Základů koučovacího přístupu

Během kurzu jsem si utřídila myšlenky a našla cestu jak pomoci sama sobě. Tím však pomohu i okolí.

Jana Vokounováabsolventka Základů koučovacího přístupu

Velké díky za velmi lidsky a prakticky vedený kurz. Veškeré informace jsme nečekaně rychle mohli využít v praxi. A k tomu jsme se skvěle bavili. Děkuji!

Petra Lazákováabsolventka Základů koučovacího přístupu

Kdo se chce posunout v komunikaci a zlepšit si dovednosti tak doporučuji. Navíc tady můžete oiznat super lidi.

Michal Jandaabsolvent Základů koučovacího přístupu

Určitě doporučuji vyzkoušet. Za vzdělávání sebe sama nikdy není škoda peněz. Děkuji.

Anna Bradnováabsolventka Základů koučovacího přístupu

Skvelý ľudský prístup, výborná atmosféra. Vhodné rozvrhnutie kurzu, prepojenie informácií z kurzu so životnými situáciami. Vrelo odporúčam.

Marek Urbanabsolvent Základů koučovacího přístupu

Z kurzu odcházím plně nadšená z koučinku jako takového a také z přístupu Vaška i Lucie. Vše bylo perfektní od srozumitelnosti a uchopení všeho nového až po úžasnou atmosféru, která panovala celé dva dny.

Diana Pauzováabsolventka Základů koučovacího přístupu

Extrémně přátelské prostředí skvělý výklad se spoustou názorných příkladů i praktického tréninku.

Martin Kaliánabsolvent Základů koučovacího přístupu

Užitečný kurs, který mi dal teorii a praktické cvičení k základním dovednostem koučinku.

Pavel Knapabsolvent Základů koučovacího přístupu

Kurz naplnil má očekávání ve všech směrech. Dal mi informace a zkušenosti, které budu dále využívat a rozvíjet. Je dobře strukturovaný, praktický, živý a zábavný.

Lenka Bukovickáabsolventka Základů koučovacího přístupu

RE KOUČ

Kurz mi poskytl nástroj jak pracovat s druhými lidmi, aby se vyznali sami v sobě. Díky tomuto procesu si pak člověk uvědomí vlastní pochody a lépe se v sobě vyzná. Nejsilnější stránkou R&E je individuální a empatický přístup a možnost si vše hned prakticky vyzkoušet.

Martin Šimůnekabsolvent RE Kouč

Koučovací trénink u Vaška je skvelý. Vašek je člověk, který robí svoju prácu najlepšie ako vie. Je vidieť, že ho práca baví. A hlavne to, že koučink pomáhá ľuďom ísť si za tým čo vo svojom živote chcú. A tým si môžu plniť sny. Lucka vnáša energiu, ktorá je tiež veľmi podstatná a dôležitá. Títo ľudia sú skvelí a veľmi si na nich cením a vážim toho, že čo sami učia tak tým aj žijú. Sú féroví a nápomocní a som veľmi rada, že som mala to šťastie a mohla som to absolvovať práve v ich škole. Túto školu a týchto ľudí 100% doporučujem.

Milena Pastirčákováabsolventka RE Kouč

Kurz RE Kouč s Vaškem a Luckou byl pro mě velmi cennou zkušeností a zároveň úžasným zážitkem. Díky jejich pozitivnímu a lidskému přístupu byla na našich dvoudnech vždycky báječná atmosféra, která nás všechny propojila. Musím přiznat, že když člověk vidí tu jejich energii a odhodlání pomáhat lidem a tím dělat svět lepším, chce do toho jít s nimi. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla právě pro ně, protože mě jejich kurz hodně naučil! Je krásné vidět, že to co dělají, dělají opravdu srdcem a poctivě!

Tereza KopeckáAbsolventka kurzu RE Kouč

Chceš zjistit, co je koučování? Co se skrývá za jeho úspěchem? Chceš se sám stát koučem? Vašek a Lucka z R&E jsou ti správní lidé, na které se obrátit. Jejich upřímnost, profesionální a zároveň lidský přístup je zárukou poučení i zábavy. Atmosféra, kterou na svých kurzech vytváří spolu s vámi, je neopakovatelná a vytvoří vám dočasný přístav pohody a radosti, kam se budete rádi vracet.

Milan Pokornýabsolvent RE Kouč

Metodika RE je opravdu vlídná všem aspektům lidského vnímání- k logice i emocím člověka a s respektem k jeho hodnotám jej dokáže dovést k vytyčeným cílům. Po možnosti vyzkoušení několika metod z pozice koučovaného mi tato metoda přijde nejuniverzálnější z hlediska oblasti koučování a přitom nejosobnější ve vztahu kouč – koučovaný.

Linda Hudecabsolventka kurzu RE Kouč

První kurz na který jsem chodila rada a těšila jsem se na další setkání. Každé setkání doprovázela úžasná atmosféra, děkuji Vaškovi a Lucce.

Lucie Martínkováabsolventka kurzu RE Kouč

Chtěla bych poděkovat za kurz koučouvani ve společnosti Results & Emotions. Kurz byl pro mě určitě přínosem ve zlepšení vyjadřovacích schopností a v koučovacich dovednosti, zamyšlení se, jak lépe specifikovat otázky a vést klienta k hledání nejlepších řešení. V ČR se dnes nabízí obrovské množství různých školení, ale jen málokterý je schopen doručit to, co slibuje. V případě kurzů od společnosti Results & Emotions prošly jsme obrovské množství příkladů, praktických nácviků a vyslechli vynikající a trefnou zpětnou vazbu. To vše se povedlo realizovat zábavnou formou. Na kurzy jsem se já i moji kolegové vždy těšili a jsem si jistá, že budeme spolupracovat i do budoucna. Pomůže mi to jak v profesním, tak i v osobním životě. Ještě jednou Vám velice děkuji za možnost se Vašeho kurzu zúčastnit!

Nadezda Rastsvetaevaabsolventka kurzu RE Kouč

Setkala jsem se se skutečnou profesionalitou, lidským přístupem, pozitivní energií, nadšením pro danou věc a s dojmem "pravosti" - zkrátka přednášející celou dobu působili, že si na nic nehrají. A to mě naprosto přesvědčilo, že právě u takových profesionálů chci absolvovat kurz koučování. Se stejnou atmosférou, jaká panovala na ochutnávkovém večeru, jsem se pak setkávala každý den koučovacího kurzu. Jako čerstvá absolventka mohu svá slova jen potvrdit - neprohloupila jsem. Atmosféra byla skvělá a nabíjela mě pozitivní energií. Samozřejmě nešlo pouze o atmosféru, ale i z hlediska toho, kolik informací jsem se díky kurzu dozvěděla a naučila, kurz hodnotím na výbornou.

Eva Lacinováabsolventka kurzu RE Kouč

Kurz naprosto předčil moje očekávání, nejen že jsem získala cenné zkušenosti a informace pro koučování, ale i věci, které můžu aplikovat v běžném životě.

Eliška Knotkováabsolventka RE Kouč

Kurz hodnotím velmi přínosně. Každý kdo chce změnit myšlení by měl kurz absolvovat.

Aneta Novákováabsolventka RE Kouč

Koučink je cesta a Vašek s Luckou jsou skvělí průvodci. Je to cesta za poznáním sebe sama, na které vás naučí, jak konstruktivně pomáhat lidem. Jsem ráda, že jsem se vydala na cestu právě s nimi.

Aleksandra Bartošováabsolventka RE Kouč

Kurz velmi srozumitelnou formou přináší odlišný pohled na efektivní komunikaci. Prezentuje praktické nástroje a jejich použití pro to, aby člověk mohl být maximálně nápomocný ve hledání podstaty tématu a další následnou prací, změnou nebo cílem.

Viktor Hrdinaabsolvent RE Kouč