Hodnota vs. cena kurzu koučinku

Co skutečně potřebujete od kurzu koučinku

Cena kurzu koučinku není malá, proto chcete výběr pravé koučovací školy dobře zvážit.

V čem jste odlišní od konkurence? Co je hlavní výhodou absolvovat kurz u vaší společnosti? Co jsou hlavní zdroje pro váš kurz? To jsou časté otázky k naší metodice, které zájemci zmiňují.

Jak definovat koučování

Posledních několik let odpovídám, že stojíme na dvou pilířích, a sice na poznatcích neurovědy a poznatcích pozitivní psychologie (ve zkratce řečeno psychologie štěstí a spokojenosti). Díky této vyvážené kombinaci se nám daří s klienty pracovat jak na výkonnostních cílech, tak i na cílech směřujících k dosažení štěstí a spokojenosti.

To je ale odpověď, kterou dostanete téměř od každé koučovací školy. Každý prezentuje své zdroje jako jedinečné a revoluční. Z pohledu lektora nebo přednášejícího se to tak může zdát. Klíčový je ale pohled toho nejdůležitějšího článku – klienta, nebo chcete-li studenta. Když jsem si procházel reference našich absolventů, moc tam toho o neurovědě a pozitivní psychologii nebylo, oceňovali úplně jiné věci. Reference najdete tady.

Zažijte kurzy koučování

Hodnota kurzu je úplně někde jinde, než jsem si roky myslel.

Naši klienti oceňují především vysokou praktičnost a velkou míru lidskosti během tréninku. Učí se věci, které jim téměř okamžitě zapadají a fungují v životě. Mnohdy přicházejí na věci, které v sobě roky řešili a najednou pro ně mají řešení. To jsou ta kouzla, která se dějí na kurzu.

Jak to, že je náš kurz tak praktický? Náš kurz koučinku je postaven nikoliv na teorii, ale na praktických zkušenostech. Za kvalitu vám osobně ručím, protože jsem do něj dal s láskou vše, co umím a úspěšně používám na trhu. Co tedy během těch 4 měsíců spolupráce v kurzu získáte:

  • 11 let mých zkušeností na trhu koučů.
  • Zkušenosti z mnou odkoučovaných 2850 hodin s klienty.
  • Poznatky z 2500 hodin odtrénovaných na téma koučink nebo koučovací dovednosti.
  • Poznatky z desítek přečtených knih na téma osobního rozvoje, koučování, neurovědy, nebo pozitivní psychologie.
  • Více než 1,2 milionu CZK investovaných do vlastního vzdělání.
  • Zkušenosti z koučování hokejistů NHL, olympioniků, top českých manažerů, jedinečných specialistů v různých odvětvích, talentů atd.

Tohle všechno ušetříte, protože jsem cestu prošel za vás a poznatky z ní shrnul a pravidelně aktualizuji v kurzu RE Kouč. A v tom je hlavní jedinečnost našeho kurzu.

A proč si naši klienti chválí lidskost?

To je jednoduché, děláme, co nás baví a jsme při tom autentičtí. Zároveň, jak je uvedeno výše, učíme, co sami v praxi děláme. To nám umožňuje namíchat jedinečný funkční koktejl vlastností dobrého koučovacího kurzu.


Seznamte se s koučinkem na tematickém večeru zdarma, pokračujte úvodním kurzem Základy koučovacího přístupu

Kurz pro osobní kouče

Jak se stát koučem - tematický večer ZDARMA

3.3. 2020 18:30Sokolovská 126/40, 18000 Praha
Dozvíte se, co koučink skutečně je a zda je pro vás. (2 hodiny)
Kurz pro osobní kouče

Jak se stát koučem - tematický večer ZDARMA

10.3. 2020 18:00Sokolovská 126/40, 18000 Praha
Dozvíte se, co koučink skutečně je a zda je pro vás. (2 hodiny)
Kurz koučinku Praha

Základy koučovacího přístupu- 2 dny

23.3. 2020 09:30 - 24.3. 2020Sokolovská 126/40, 18000 Praha
První velký krok do světa koučinku.
Díky spokojeným klientům již 10 let úspěšně podnikám jako kouč a svou metodiku a vášeň předávám budoucím koučům, aby i oni měli vše potřebné pro pomoc svým klientům, blízkým i sobě. Celý náš příběh si přečtěte zde >>
  • Přemýšlíte o tom, že se stanete koučem? Ověřte si, jestli myslíte jako kouč už nyní.

  • Kategorie
  • Nejnovější články
  • Najdete nás na Facebooku