Rozhovor s absolventem kurzu koučinku

Podcast # 3: Ondřej Halama: Zajímat se o člověka je mé vnitřní přesvědčení

Dalším hostem podcastu byl Ondřej Halama – jeden ze dvou spoluzakladatelů koučovacího centra Aumakua. S Ondrou jsme si povídali jak v koučování a v životě obecně pracovat v rovnováze s tělem, myslí a duší. Hodně jsme se zaměřili na hledání životního směru a klidu.

Do hloubky jsme šli v tématu velkých životních změn. Ondra si jednou velkou životní změnou prošel a nyní ji pomáhá úspěšně zvládnout i druhým. Jak v životě poznat, že už je čas na změnu?

Ondra má za sebou 20 let manažerské praxe, takže jsme se zaměřili i na to, jak zdravě motivovat své kolegy a vytvářet v týmu to správné „parťáctví“.  A taky o tom, co člověka rozhýbe, aby po 20 letech výrazně změnil svou kariéru.

Podcast o koučování s absolventem kurzu

S Ondrou jsme natáčeli v době, kdy jsme se ještě mohli živě setkávat. Jakmile to zase půjde, tak se na vás opět těší v centru Aumakua.

Odkazy, které vás navedou k poslechu 3. epizody (28 minut).

Spotify tady >>

 

Apple Podcasts tu >>


Naše nejbližší akce o koučování

webinář o koučování
Dozvíte se, co koučink skutečně je a zda je pro…
První velký krok do světa koučinku.
webinář o koučování
Dozvíte se, co koučink skutečně je a zda je pro…
Díky spokojeným klientům již 12 let úspěšně podnikám jako kouč a svou metodiku a vášeň předávám budoucím koučům, aby i oni měli vše potřebné pro pomoc svým klientům, blízkým i sobě. Celý náš příběh si přečtěte zde >>
  • Přemýšlíte o tom, že se stanete koučem? Ověřte si, jestli myslíte jako kouč už nyní.

  • Kategorie
  • Nejčtenější články
  • Najdete nás na Facebooku